ТОП НОВИН - Глава держави затвердив Стратегію діяльності Представництва Президента України в Криму, яка має підсилити його інституційну спроможність та ефективність
Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 160/2021 «Про пріоритетні напрями діяльності Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим», яким затвердив Стратегію діяльності цього органу.
Стратегія визначає пріоритетні напрями роботи Представництва Президента України в Криму у зв'язку з тимчасовою окупацією Російською Федерацією невід'ємних частин території України – Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
ТОП НОВИН - Верховна Рада на поточному тижні працюватиме у пленарному режимі та планує провести позачергові засідання, - Дмитро Разумков
Верховна Рада на поточному тижні працюватиме у пленарному режимі, як це передбачено календарним планом, і може зібратися на позачергові засідання. Про це повідомив Голова Парламенту Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.
«На цьому тижні ми плануємо працювати у звичайному режимі», - сказав він. Дмитро Разумков зазначив, що народні депутати продовжать розгляд у другому читанні Проекту Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин (№2194).
ТОП НОВИН - Парламент шукає можливості для оптимізації системи голосування, - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Верховна Рада шукає шляхи оптимізації системи голосування, щоб унеможливити факти неперсонального голосування. Про це повідомив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у ході зустрічі з Київським міським головою Віталієм Кличком.
«Наразі ми шукаємо шляхи оптимізації системи голосування в Парламенті, щоби повністю унеможливити неперсональне голосування у майбутньому, та вивчаємо різні варіанти технологій, зокрема і з відбитком пальця», - відзначив Голова Парламенту.