У рамках проведення проекту «Квиток до успіху» фахівці Жмеринського міськрайонного центру зайнятості 02 грудня 2016 року організували ярмарок вакансій на залізничному вокзалі м.Жмеринка та на території приміського автостанції задля ознайомлення населення з актуальними пропозиціями на ринку праці.

  Під час заходу більше сотні мешканців та гостей Жмеринки, чекаючи транспортний засіб, мали змогу корисно провести час, отримавши вичерпну інформацію про наявність вільних робочих місць на території Жмеринського району і за його межами та про послуги, які надає центр зайнятості.

  Охочим пропонували понад півсотні вакансій у галузях будівництва, транспорту, виробництва, торгівлі, швейного виробництва, сільського господарства та інших галузях. На Ярмарку були представлені вакансії як за робітничими професіями: водії, слюсарі, фрезерувальники, електромонтери, сантехніки, токарі, електрозварники, так і для бухгалтерів, юристів, менеджерів, фахівців з обліку та продажу, тощо. Зацікавленим було запропоновано звернутися вже безпосередньо до роботодавця, де вони пройдуть спевбесіду з керівниками підприємств. Зазначимо, що направлення на роботу під час Ярмарку бажали отримати близько 30 осіб.

  Сподіваємося, що усі учасники ярмарку вакансій залишилися задоволеними від діалогу з фахівцями центру зайнятості та почерпнули чимало важливих відомостей, що дасть можливість самореалізації хоча б невеликому проценту безробітних, які дійсно шукають та цінують постійну роботу, стабільний заробіток та краще майбутнє, як результат цього.

  Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Жмеринського МРЦЗ Гаврилянчик О.К.