3 грудня в Україні відзначають Міжнародний День інвалідів.

  Зазвичай таких людей називають людьми із особливими потребами. Однак попри свої недуги, вони демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію.

  Відзначення Дня інваліда уже стало доброю традицією в Браїлові. Щороку працівники Браїлівського районного будинку дитячої та юнацької творчості (директор Ланова А. Д.) та будинку культури ( директор Дубель Ю.М.) проводять свято для дітей Браїлова та Сьомаків , які мають інвалідність.

  Захід, проведений 2 грудня,- це тепла зустріч дітей та дорослих людей , які вміють любити та співчувати, проявляти милосердя.

  На свято завітали : директор Жмеринського РЦ СССДМ Осіпчук Р. В., заступник селищного голови Слободенюк Н.П., фахівці соціальної роботи центру Підгаєць Н. І. та Гаврищук Н.В.

  Організаторами заходу підготовлена цікава програма , в ході якої з творчими номерами виступили Семенюк А., Цигвінцев Н.,Марценюк М., танцювальний колектив Браїлівського будинку культури « Браїлівчанка» (керівник Мельникова Л.П.) . Бібліотекар Пилипенко Л. П. підготувала завдання, де діти мали можливість пригадати казкових героїв, а Мельникова Л.П цікаві ігри та розваги. Усі були при справі: одні співали , танцювали, дарували посмішки, інші-слухали, веселилися і щиро раділи . Діти мали можливість на деякий час забути про свої недуги та поринути у світ радості безхмарного та безтурботного дитинства.

  Багато теплих слів , побажань прозвучало на адресу дітей та їхніх батьків від директора будинку творчості Ланової А. Д., заступника селищного голови Слободенюк Н. П.

  Директор Жмеринського РЦ СССДМ Осіпчук Р.В. передав вітання від голови Жмеринської РДА Легези О.В., голови районної ради Малярчука В.Г. та побажав дітям міцного здоров’я , оптимізму та бадьорості духу , а присутнім –побільше душевної щедрості і милосердя , які б втілилися у добрі справи.

  Ведуча дійства Головня В.В. звернулась зі словами подяки до присутніх у залі батьків і побажаннями, щоб життєва дорога їхніх дітей була світлою та щасливою.

  Наприкінці свята діти отримали подарунки від виконкому Браїлівської селищної ради та Жмеринського РЦ СССДМ.

  Звичайно, цей день не можна назвати святковим, проте він підкреслює вияв уваги, турботи та розуміння людей з обмеженими можливостями, забезпечення рівних прав їх і участі в житті суспільства.

  Наталія Підгаєць Фахівець із соціальної роботи Жмеринського РЦ СССДМ