3 грудня в м. Умань волейбольний клуб «Браїлів» продовжив свої виступи в Епілон лізі (Перша ліга Чемпіонату України з волейболу), поступившись місцевим волейболістам «Апілон» з рахунком 0:3 та перемігши 3:0 команду «Базіс» Черкаська область. Наступні волейбольні протистояння відбудуться 10 грудня в м. Вінниця.

  4 грудня волейбольні команди ВК «Браїлів» та «Колос» Жмеринський район стартували в змаганнях « Аматорської волейбольної ліги Вінницької обласної організації ФСТ «Колос» (чоловіки) сезону 2016-2017 років».

  Так браїлівчани (Євген Бабич, Михайло Велічко, Валентин Войтенко, Віктор Гриценко, Євген Гоцюк, Ігор Карпенко, Михайло Ключинський, Олег Оленич, Андрій Ус, Олександр Іващенко) свої перші матчі проводили в смт. Тиврів де перемогли з рахунком 3:0 місцевих волейболістів та волейболістів із Бару. А збірна команда району ( Олександр Крохмаль, Юрій Мамроцький, Андрій Олійник, Валентин Урбановський, Сергій Кучинський, Олександр Шпак) в м. Козятин святкували перемоги з рахунком 2:1 над місцевими спортсменами та з рахунком 3:0 над волейболістами з Вінницького району. Наступні матчі наші волейболісти проведуть 11 грудня в м.Бар та м. Вінниця.

  Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»