«До рідних витоків повертаючись…»

  Нещодавно в приміщенні Браїлівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася презентація монографії М.Смірнова «Браїлів: погляд крізь століття». Приємно зазначити, що дана подія не залишилася поза увагою і керівних органів, і широкої громадськості. На презентації були присутні: голова селищної ради Резедент В.Д., заступник голови Слободенюк Н.П., завідувач методкабінетом відділу освіти Поповська О.А., учні старших класів, вчителі, батьки, а також найдорожча для автора людина – дружина Інна.

  Слово надавалось усім причетним до видання монографії: Тодосюк Я.А. – вчителю історії, класному керівнику, яка в свій час пробудила в Миколи Анатолійовича інтерес до предмету та, власне, любов до історії, Підгаєць Н.І. – літературному редакторові книги, Резеденту В.Д. – головному спонсорові, що допоміг даній книзі знайти своїх читачів. Багато теплих слів почув автор і від заступника селищного голови, колишнього директора школи Слободенюк Н.П. та історика за фахом Поповської О.А. Після виступів, що відбулись згідно регламенту, мали змогу висловитися люди, компетентні у даній сфері і просто бажаючі.

  Перебіг самої презентації відзначався теплотою та невимушеністю. Та найголовніше те, що усі ми – громадськість Браїлова – надзвичайно раді появі такої книги – книги, що по-праву займе своє почесне місце серед інших культурних надбань селища.