«Старе як мале» - кажуть в народі. Так і у нас у Браїлівському відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Жмеринського територіального центру, підопічні немов малі діти чекають свята, гостей, подарунків.

  Цього року волонтерська організація «Десниця Добра» на чолі з Ольгою Петер запровадила вітання підопічних з днем народження, раніше їх вітали працівники відділення, а тепер привітати одиноку людину мають можливість усі бажаючі.

  Ольга Петер звернулась до користувачів Інтернету з пропозицією приєднатись до акції і привітати незнайому, стареньку людину з днем народження. Мешканці м. Вінниці, які навіть не були знайомі з нашими підопічними підписували вітальні листівки виготовляли подарунки.

  Щосуботи волонтери приїздили вітати іменинників, а їх у листопаді у нас було шість: Крук Олександр Володимирович, Пляцек Валентина Володимирівна, Ковецька Марія Йосипівна, Мостовік Михайло Васильович, Незельський Петро Іванович, Скрипник Сергій Вікторович .

  Кожен іменинник отримав у подарунок ортопедичний матрац, вітальні листівки, торт з святковими свічками, квіти. Але без подарунка не залишається ніхто, крім іменинників усім підопічним вручаються пакунки солодощів.

  Завідувач відділенням Зоя Музика