Нещодавно в актовій залі Вінницької обласної станції юних натуралістів відбувся перший обласний форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!». Захід відбувся при патронаті департаменту освіти і науки Вінницької ОДА. Основна мета форуму - обговорення концептуальних питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді Вінниччини, обмін досвідом, утвердження гуманістичної моральності, культивування кращих рис української ментальності та їх регіональних особливостей.

  На захід були запрошені представники законодавчої та виконавчої влади, працівники органів управлінь освіти, громадські організації та засоби масової інформації.

  Учасниками були педагоги та учнівські делегації з районів та міст Вінниччини.

  З вітальними словами до учасників звернулась заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.А.Чорна., яка зазначила про важливість подібних заходів та про роль освіти у національно-патріотичному вихованні молоді.

  Учасники форуму працювали у п’яти тематичних секціях. Делегація від Жмеринського району у складі директора Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст. Смірнова М.А. та учнів школи: Лемешкіна В., Пашковської Ю., Бортник М. ділилися результатами своєї роботи. На форум було представлено виступ та презентацію на тему: «Діяльність історико-краєзнавчого музею селища Браїлів у системі національно-патріотичного виховання школярів».

  Учні гідно презентували роботу свого навчального закладу в даному напрямку та склали на організаторів надзвичайно приємне враження.

  Усі учасники форуму були нагородженні дипломами за підписом заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації І.Д. Івасюка.

  Прес-центр Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст.