ЗНО – 2017: нововведення учням району роз’яснила методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

  Нещодавно в приміщенні актової зали відділу освіти у рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо формату проведення зовнішнього незалежного оцінювання та нововведень у 2017 році для вчителів, учнів 11 класів та їхніх батьків відбулась традиційна зустріч з методистом науково-методичного відділу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Катериною Тарасюк-Васянович.

  Перед випускниками навчальних закладів району, їх батьками та педагогами виступила начальник відділу освіти Жмеринської РДА Інна Цимбал.

  Звертаючись до присутніх, Інна Володимирівна привітала гостей і наголосила на важливості цієї зустрічі, яка має допомогти випускникам і майбутнім абітурієнтам успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання і вступити до обраного вищого навчального закладу. Також вона відзначила, що цьогорічна кампанія ЗНО відбувається на фоні змін у нормативній базі, реформуванні освітнього простору, що потребує пояснень змін у процедурі.

  Катерина В′ячеславівна пояснила основні процедурні моменти ЗНО, зокрема процедуру реєстрації, навівши приклади нормативних документів, що регламентують цю процедуру. Також звернула увагу на календар ЗНО, де є дати основної та на зміни щодо ДПА, умови вступу до вищих навчальних закладів, особливості ДПА у 2017 році. Усі присутні мали можливість переглянути електронну коментовану презентацію та отримати відповідь щодо реєстрації учасників ЗНО та участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

  Представники шкільних делегацій подякували Катерині В’ячеславівні за детальну інформаційно-роз’яснювальну роботу, яка стане в нагоді майбутнім випускникам під час участі у ЗНО -2017.

  Тож бажаємо випускникам нашого району успішних результатів у ЗНО!