Діти повинні бути об'єктом особливого нагляду і допомоги. Державні органи, місцева влада, окремі особи, батьки повинні забезпечити дотримання прав і свобод, викладених в Конвенції про права дитини. Особливістю прав дитини є необхідність спеціального захисту цих прав, щоб були забезпечені можливості та сприятливі умови щодо вільного і повноцінного дитячого розвитку. Якнайкраще забезпечення інтересів і потреб дитини – ось головний пріоритет районної державної адміністрації.

  На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації О.Монастирського, яке відбулося 23 липня 2016 року, розглянуто 3 питання.

  Члени комісії з особливою увагою підійшли до розгляду наступних питань: про доцільність/ недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітнього сина, про здійснення заходів щодо захисту прав дітей, які перебувають в лікувальному закладі, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування. По кожному з них було винесено рішення, в яких в першу чергу враховано інтереси дітей.