Сьогодні, Кабінет Міністрів України прийняв Постанову, якою затвердив перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, згідно із Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ».

  Загалом до переліку увійшло 244 видання. Серед них, найбільше видань представлені Житомирською областю – 17, а Вінниччина по роздержавленню зайняла друге місце з 16 газетами.

  Нагадаємо, що згідно із законом «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ» органи влади і місцевого самоврядування виходять зі складу засновників чи співзасновників друкованих ЗМІ.

  Цим законом передбачено, що реформування редакцій буде проведено у два етапи. На першому етапі, протягом 2016 року реформуються ті ЗМІ, які подали відповідні запити на початку цього року. На другому етапі протягом двох наступних років 2017-2018 будуть реформовані всі інші друковані ЗМІ.

  Наприкінці вересня Держкомтелерадіо погодив з усіма зацікавленими відомствами проект Переліку друкованих ЗМІ та редакцій, реформування яких здійснюватиметься на першому етапі, і направив документ на затвердження Кабінету Міністрів.