Діють нові форми КОРО на РРО та господарську одиницю

  Міністерство фінансів України наказом від 23.09.2016 № 837 внесло зміни до свого наказу від 14.06.2016 № 547 « Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій».

  Зокрема, змінами передбачено, що вимоги щодо відображення акцизного податку (або іншого податку) у КОРО не поширюються на записи, які формуються на підставі фіскальних касових чеків, що друкуються РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включено до Реєстру РРО до 11.03.2016 року.

  КОРО за формами, наведеними у додатках 1 та 2 до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міндоходів від 28.08.2013 р. № 417 можуть бути зареєстровані, перереєстровані у відповідному контролюючому органі, а також використовуватись суб'єктами господарювання до скасування реєстрації таких книг ОРО.

  У разі наявності розрахункових операцій за підакцизні товари такі книги ОРО можуть використовуватись за умови відображення сум акцизного податку (або іншого податку) у графах, в яких відображається сума податку на додану вартість.

  Окрім того, у новій редакції викладено Книгу обліку розрахункових операцій на РРО та Книгу обліку розрахункових операцій на господарську одиницю.

  Наказ набрав чинності 4 листопада 2016 року.