В історії є періоди, які стають переломними у розвитку держави та всього суспільства. Саме такою є революція Гідності в 2013 – 2014 роках. Ця подія об’єднала сотні тисяч людей в бажанні жити у вільній, незалежній, європейській державі та довела: українці – сильна, гідна, непереможна нація!

  21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Саме цього дня три роки тому українці вийшли на площі міст і селищ захистити свої права. Столиця України стала для світу символом боротьби за європейські цінності.

  Участь у мітингу з нагоди Дня гідності та свободи України, який відбувся біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим в антитерористичній операції на сході України взяли представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, громадськість району.

  Заступник голови районної ради Володимир Бігас своєму виступі зазначив, що події листопада 2013 привели до корінних змін у нашій країні. Це був час важких випробувань для всієї України, які продемонстрували всьому світу прагнення до свободи і реальної незалежності. Гідність і свобода коштували українцям дуже дорого - ми заплатили і платимо за них життями наших співгромадян.

  Пам’ять загиблих Героїв Майдану та тих, хто поліг на сході України присутні вшанували хвилиною мовчання. До підніжжя пам’ятного знаку покладено корзину квітів.