На засіданні районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось 15 листопада 2016 року було розглянуто питання про стан захворюваності учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Почапинці на гострі респіраторні захворювання та кашлюк..

  Присутні заслухали доповідь в.о. начальника управління Держпродспоживслужби України в Жмеринському районі Миколи Горбатюка, який повідомив про те, що станом на 15.11.2016 р. 40 % учнів Почапицецької школи, які проживають в с. Лисогірка не відвідують начальний заклад у зв’язку із захворюваністю на ГРЗ. 3 дітей госпіталізовано у Вінницьку обласну дитячу інфекційну лікарню з діагнозом на кашлюк.

  Учасники засідання обговорили дану ситуацію. Олександр Ярмоленко вніс пропозицію – прийняти рішення ввести в даній школі карантин до понеділка включено.

  Всі члени комісії одностайно проголосували за рішення рекомендувати відділу освіти райдержадміністрації припинити навчальний процес в Почапинецькій ЗОШ І-ІІІ ст.. Під час дії карантину відділом освіти буде проведено моніторинг захворюваності серед учнів навчальних закладів району, зокрема, Почапинецької школи.