Своє професійне свято святкуватимуть незабаром люди, які присвятили себе сільському господарству. Вони справно несуть свій хрест хліборобів, щоденно важко працюють, аби на нашому столі завжди був хліб.

  У Жмеринському районі 16 листопада 2016 року в актовому залі Чернятинського коледжу ВНАУ віншували працівників сільського господарства.

  З доповіддю про здобутки агропромислової галузі та привітальною промовою перед учасниками зібрання виступив начальник управління агропромислового розвитку О.Матвієнко. Він зазначив, що на теренах району провадять свою діяльність 77 сільськогосподарських підприємств. Пріоритетним напрямком їх діяльності є рослинництво. Небувалими врожаями запам’ятається аграрникам 2016 рік. 92 тис. 106 тонн збіжжя ранніх зернових, при врожайності 55,4 центнерів з гектара у Жмеринському районі ще не було ніколи. По району укладено 14046 договорів оренди земельних паїв, середній розмір плати за 1 га становить 950 грн.. Плідна співпраця проводиться за укладеними соціальними угодами. Вищою за середню по району є і заробітна плата у аграріїв. Сільськогосподарські підприємства беруть активну участь у життєдіяльності територіальних громад і від них, у великій мірі, залежить добробут населення. І ще багато чим можуть бути горді сільгоспвиробники. За це свій низький уклін та щиру вдячність висловив їм куратор галузі. Щиро вітав винуватців свята та бажав їм усіляких гараздів.

  З великою гордістю та глибокою шаною з привітальними словами звернулися до аграрників очільники району - голова районної державної адміністрації О.Легеза, голова районної ради В.Малярчук.

  Приєднався до привітань директор Чернятиського коледжу ВНАУ О.Огороднік. Почесних гостей зустрів хлібом-сіллю.

  Згідно розпорядження голови райдержадміністрації Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради та грошовими винагородами відзначено кращих представників сільськогосподарської сфери.

  До привітань та вручення нагород приєдналася генеральний директор ТОВ «Курланд» Т.Федоренко.

  В цей день нагороджено і кращих працівників господарської частини Чернятинського коледжу.

  Розважальну програму свята підготували вихованці коледжу, районного будинку культури і будинку творчості школярів та юнацтва, а також народний аматорський хоровий колектив Чернятинського клубу.

  В холі діяла виставка вирощених у коледжі фруктів, продуктів бджільництва, дарів полів, хусток, а також технічних доробок викладачів та студентів.