Про наслідки погодних умов в районі, розвиток соціально – економічного розвитку, заходи з нагоди Дня працівника сільського господарства та інші актуальні питання народного – господарського комплексу обговорювалось на нараді з питань соціально – економічного розвитку району 14 листопада 2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Легези за участю керівників структурних підрозділів, районних установ.

  Ситуація щодо стихійних явищ в районі контрольована, всі служби з ліквідації наслідків негоди спрацювали злагоджено. Про це інформувала завідуюча сектором з питань цивільного захисту Наталя Яковець. Станом на 14.11.2106 р. електроенергія була відсутня в 12 населених пунктах. Голова райдержадміністрації Олег Легеза надав відповідні доручення щодо виправлення ситуацій.

  Про покращення економічних показників за 10 місяців 2016 року доповіла начальник відділу економічного розвитку Катерина Цабак. Вона зазначила, що обсяг промислової продукції збільшився на 67 % в порівняно із відповідним періодом минулого року.

  Продовжується оздоровлення учнів району. Так, 3 дітей із числа соціально – незахищених категорій будуть оздоровлені в ДОТ «Молода гвардія» в м. Одесі. Про це повідомив начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Василь Марчук.

  Про хід проведення шкільних предметних олімпіад доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал.

  Директор міськрайонного центру зайнятості Тетяна Когут розповіла про реорганізацію служби зайнятості.