8-10 листопада відбулись змагання спартакіади школярів та районних молодіжних ігор з волейболу серед юнаків. Ігри проходили у двох підгрупах в с. Станіславчик та с. Чернятин. За результатами зональних ігор до фіналу який проводився с. Станіславчик вийшли команди: Чернятинської, Браїлівської, Могилівської та Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст.. Після запеклих двобоїв перше місце посіли юні волейболісти Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізвиховання Валерій Філімонов) друге місце у юнаків Станіславчичької ЗОШ ( вчитель фізвиховання Володимир Кравець), третє місце за волейболістами Чернятинської ЗОШ (вчитель фізвиховання Владислав Підгаєць).

  Команди переможці та їх гравці були нагороджені грамотами відділу освіти і відділу у справах молоді та спорту. Нагородження провели методист відділу освіти Юрій Кошкін та керівник методичного об'єднання вчителів фізичного виховання району Михайло Рожок.

  12-13 листопада в м. Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької обласної дитячо-юнацької волейбольної ліги серед юнаків 13-14 років. Взяли участь у цих змаганнях спортсмени Браїловського відділення районної ДЮСШ (тренер Наталя Шамутило). Юні волейболісти Жмеринщини змагались другій підгрупі з командами м. Бар, м. Тростянець, м. Крижопіль. На жаль всі ігри наші волейболісти програли, але набрались ігрового досвіду та уміння.

  Відділ молоді та спорту РДА, Жмеринська районна рада ФСТ «Колос»