При працевлаштуванні багато найманих працівників вважають, що запис у трудовій книжці забезпечує зарахування страхового стажу. Але слід пам’ятати, що сьогодні багато роботодавців намагаються працювати у “тіні”, чим позбавляють своїх працівників соціального захисту. Саме для того, щоб бути соціально захищеними зараз та у майбутньому Жмеринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області закликає найманих працівників перевіряти свого роботодавця. Адже, якщо роботодавець ігнорує сплату внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, хоча і робить запис у трудовій книжці, він залишає працівника без стажу.

  Перевірку всіх даних, які впливають на пенсійне забезпечення, кожен охочий може здійснити за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою: portal.pfu.gov.ua.

  Тому, запрошуємо всіх громадян стати користувачами Веб-порталу Пенсійного фонду України та постійно контролювати свої персоніфіковані дані, які впливають на розмір майбутньої пенсії – чим знизити ризик прикрих несподіванок, пов'язаних зі стажем та зарплатою, під час призначення (перерахунку) пенсії та інших соціальних виплат.

  Для того, щоб стати користувачем Веб-порталу необхідно звернутись до Жмеринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області і написати заяву, згідно якої буде призначено особистий код для реєстрації. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу та ідентифікаційний номер.

  Адреса для звернення: м. Жмеринка, вул. Асмолова,1.

  Телефон для довідок: 2-24-64 – відділ платежів до пенсійної системи, контрольно-перевірочної роботи та ведення електронних реєстрів (кабінет№5).

  Жмеринське об'єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області