Ім’ я народного артиста України, професора Володимира Турця занесено до золотого фонду української естради. Його ніжний баритон впізнають не тільки в нашій державі, але і за її межами.

  37 років він був незмінним солістом уславленого Академічного народного хору ім.. Григорія Верьовки. До смерті працював викладачем вокалу Інституту музичного виховання в Польщі.

  Його спадщина складається як із класичної музики так і українських народних пісень, романсів.

  Крім співочого таланту Володимир Григорович мав щиру українську душу, багато друзів, був справжнім патріотом своєї країни.

  Славетного земляка вшанували 11 листопада 2016 року на батьківщині, в с.Курилівці.

  Урочистий захід з нагоди встановлення та відкриття меморіальної дошки на честь Володимира Турця відбувся на подвір’ї місцевої школи за участю його сина, депутата Київської міської ради Владислава Турця, високопосадовців району, друзів великого співака, школярів, громадськості села.

  В своєму виступі Владислав Турець подякував всім за збережену пам’ять про батька, названу в його честь вулицю. Життєвий шлях видатного співака ставив у приклад підростаючому поколінню, закликаючи ніколи не здаватись, а наполегливо йти до мети. Всім учасникам заходу він роздав компакт – диски із збіркою найкращих пісень Володимира Турця «Пісня для тебе…».

  Про трудовий шлях великого земляка розповів Куриловецький сільський голова Анатолій Кречковський.

  Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олег Матвієнко передав щирі вітання учасникам заходу від голови райдержадміністрації Олега Легези та голови районної ради Василя Малярчука.

  Він висловив гордість за те, що в районі проживала така видатна людина, яка своїм талантом прославила не тільки район, але й Україну. Відмітив, що ми живемо в період інтенсивного піднесення української культури, що є дуже добрим знаком у розвитку нашої держави.

  До слів привітань приєднались завідуюча методичними кабінетом відділу освіти Оксана Поповська та директор Куриловецької школи Тетяна Карпінська.

  Спогадами про міцну дружбу та роки спільного навчання із Володимиром Турцем поділились його гарний друг, заслужений працівник сільського господарства Дмитро Сигидин та однокласниця Марія Вернигора. Дмитру Сигидину з нагоди його 80 – річчя від райдержадміністрації та районної ради була вручена Почесна грамота.

  Виступи гостей заходу переплітались із художніми номерами, підготовленими місцевими артистами.

  Право відкрити меморіальну дошку було надано Владиславу Турцю, Олегу Матвієнку та Анатолію Кречковському.

  Освячення провів священнослужитель місцевої церкви, ігумен Тимофій.

  По завершенню учасники заходу переглянули документальний фільм «Таємниця любові», більша частина якого відзнята в Курилівцях. Багато із глядачів впізнавали себе та ще раз переконувались, що тільки велика любов до рідного краю надихнула земляка на творчість.