Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» та в рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року у 2019 році продовжується фінансова підтримка стартапів за рахунок коштів обласного бюджету. Конкурс бізнес-планів для підприємців початківців (стартапів) дає можливість через прозорі процедури отримати бюджетний грант та розпочати власну справу громадянами, реалізувавши власну бізнес-ідею і розширити бізнес.

  У конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців можуть прийняти участь:

  • юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Вінницькій області не більше двох років;
  • громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій області, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність.

  Конкурс проводиться в 3 етапи:

  І етап Конкурсу - з 11 березня по 19 квітня 2019 року проведення реєстрації он-лайн заявок Учасників Конкурсу.

  ІІ етап Конкурсу - з 22 квітня по 17 травня 2019 року проведення для учасників Конкурсу семінарів-консультацій з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів та прийом бізнес-планів на участь у Конкурсі.

  ІІІ етап Конкурсу - з 20 травня по 31 травня 2019 року проведення засідання Конкурсної комісії та визначення переможців.

  Детальна інформація про конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців та умови участі у ньому розміщені на сайті облдержадміністрації www.vin.gov.ua у розділі «Новини та оголошення/ Оголошення» та на сайті

  Виконавчого адміністратора конкурсу stina.org.ua Виконавчий адміністратор конкурсу: Громадська організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».

  Контактна особа – Печалін Олександр Валентинович, тел. (063) 778-16-16, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..