Конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році

  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 20.12.2016 року № 01789-VIII, Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» оголошується конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

  Термін подачі документів: 17. 07.2017- 16.08.2017 р.

  Подавачі проектів: місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

  Вимоги до проектів:

 1. відповідають пріоритетам, визначеним у Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженій рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24.06.2015 року № 893;
 2. впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
 3. підтримують добровільно об’єднані територіальні громади;
 4. для інвестиційних проектів, які передбачають будівництво (реконструкцію) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації;
 5. календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
 6. співфінансування з місцевих бюджетів не менше 10 відсотків;
 7. спроможність суб’єктів забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

  Інвестиційні проекти, які передбачають реалізацію заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні розроблятися у відповідності до державних будівельних норм та стандартів і забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.

  У назві проекту не допускається абревіатура. Наприклад, не ЗОШ, а загальноосвітня школа або середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, ДНЗ – дошкільний навчальний заклад, НВК – навчально-виховний комплекс, ОЛІЛ – окружна лікарня інтенсивного лікування, ЦРЛ – центральна районна лікарня та інше).

  Пріоритетні напрямки:

 • розвиток спортивної інфраструктури;
 • розвиток енергоефективності комунальних навчальних та медичних закладів;
 • створення новітнього освітнього простору;
 • розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг, у тому числі, об’єднаних територіальних громад;
 • створення Центрів безпеки.

  Перелік документів для участі у конкурсному відборі:

 1. Технічне завдання на інвестиційний проект (додаток 1).
 2. Інвестиційний проект (додаток 2).
 3. Обгрунтування доцільності реалізації проекту (не менше 1 сторінки):
  • виконання робіт та джерела фінансування у попередні періоди (для перехідних об’єктів), які види робіт необхідно провести у відповідному періоді;
  • короткий опис проекту (1-2 речення);
  • соціальний / економічний ефект проекту;
  • кількість населення, на яку поширюються послуги проекту, що реалізується.
 4. Для проектів будівництва та реконструкції:
  • зведений кошторисний розрахунок (копія);
  • експертний звіт з обов’язковим додатком (копія);
  • нормативний акт (наказ, розпорядження, рішення сесії) про затвердження проектної документації;
  • довідка щодо форми власності (по об’єктах незавершеного будівництва<l/i>
  • довідка про передачу об’єкта у комунальну власність);
  • довідка про категорію складності об’єкта ( надана проектною організацією у довільній формі);
 5. Довідка про використання коштів по проекту та очікуваний залишок на 01 січня 2018 року.Рішення про співфінансування (або гарантійний лист).
 6. Рішення про добровільне об’єднання громад по ОТГ, а які передбачають співпрацю територіальних громад – копію угоди про співробітництво.
 7. Енергетичний паспорт будівлі ( ДБН В.2.6-31.2016 ) для проектів, які передбачать перепрофілювання будівлі або заходи з енергозбереження. У додатку до експертного звіту має бути зазначено про стан виконання рекомендацій щодо підвищення енергоефективності будівлі.
 8. Узагальнена інформація про інвестиційні проекти району (міста) за формою (додаток 3).

  Документи подаються у паперовому вигляді з супровідним листом за підписом керівника заявника в 2-х примірниках.

  Документи подані не в повному обсязі не приймаються!

  Обов’язковою вимогою є розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua та надання Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації ID технічного завдання та ID проекту.

  Документи приймаються за адресою:

  м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822 та каб. 828.

  Графік прийому документів додається (додаток 4). Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Телефон для довідок: 66-13-79.