Відділ у Жмеринському районі повідомляє про те, що Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про державну службу», постанови КМУ №246 від 25.03.2016р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби у Жмеринському районі:

  • начальника відділу з контролю за використанням та охороною земель у Жмеринському районі та м. Жмеринці Управління з контролю за використанням та охороною земель;
  • головного спеціаліста відділу з контролю за використанням та охороною земель у Жмеринському районі та м. Жмеринці Управління з контролю за використанням та охороною земель – 2 посади.

  За додатковою інформацією звертатися за адресою:

  • Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області, Управління персоналом, м. Вінниця, вул. Келецька, 63, телефон для довідок: (0432) 51-39-76
  • Відділ у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, м. Жмеринка, вул. Центральна, 9, телефон для довідок: (04332) 2-22-47.