Оголошення

  Про конкурсний відбір проектів для часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банків, залученими суб»єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів

  На виконання районної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки Жмеринською районною державною адміністрацією проводиться прийом документів на участь у конкурсному відборі проектів для часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банків, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів.

  Умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банків, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.12.2006р. №679, розміщеному на офіційному сайті райдержадміністрації, в рубриці «Дошка оголошень».

  Суб’єкти підприємництва, які бажають прийняти участь конкурсі, подають у двох примірниках заявку на участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку 1 (на сайті райдержадміністрації) та документи (оригінали та їх копії, завірені заявником, в одному екземплярі), перелік яких визначений п.7 вищезазначеного Порядку, а саме:

  1. Заявка на участь у конкурсі по відбору проектів для часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банків залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів;
  2. Відомості про підприємство (повне найменування, місцезнаходження, номер телефону, прізвище та ініціали керівника);
  3. Бізнес-план інвестиційного проекту;
  4. Копію кредитного договору, завірену банківською установою, яка видала кредит;
  5. Копія статуту та фінансовий звіт за останній рік та останній звітний період; 6. Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, інших обов'язкових платежів, внесків до Пенсійного фонду України фондів загальнообов'язкового соціального страхування та виплати заробітної плати.

  Заявки з відповідними документами приймаються до 24 квітня 2017 року у паперовому вигляді за адресою: м. Жмеринка, вул. Б. Хмельницького, 14, відділ економічного розвитку Жмеринської райдержадміністрації, І поверх. Для одержання додаткової інформації звертатись: м. Жмеринка, вул. Б. Хмельницького, 14, відділ економічного розвитку Жмеринської райдержадміністрації, тел. 5-00-19.

  Голова районної державної адміністрації Олег ЛЕГЕЗА

  Положення (Скачати)

  Заява (Скачати)