Увага!

  21 лютого 2019 року відбудеться публічний звіт голови районної державної адміністрації Легези Олега Вячеславовича

  Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконанні завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2018 році.

  Інформуємо, що відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 1 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол № 1 від 1 лютого 2019 р.) з 1 лютого 2019 року оголошено ШІСТНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (далі - Конкурс).

  Увага! Розпочинається серія практичних семінарів з ключових питань сучасного агробізнесу

  ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР УКАБ. ВИСОКОМАРЖИНАЛЬНІ КУЛЬТУРИ

  Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent у 2019 році розпочинають серію практичних семінарів з ключових питань сучасного агробізнесу.

  Шановні керівники та члени громадських організацій, професійних, творчих спілок, благодійних організацій, релігійних громад, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств і установ!

  Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у діяльності дорадчого органу – Громадської ради.

  Установчі збори відбудуться 1 березня 2019 року в залі засідань районної ради.

  Любіть Україну! Розмовляйте українською!

 

  ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ! РОЗМОВЛЯЙТЕ УКРАЇНСЬКОЮ!

 

 

 

 

 

 

  Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 січня 2018 року № 20, 28 листопада 2018 року з 13.55 до 15.00 буде проводитись річна комплексна перевірка регіональної системи оповіщення СИГНАЛ-ВО з подачею всіх команд, практичним запуском електросирен і подачею сигналу «УВАГА ВСІМ».

  Під час проведення річної перевірки системи оповіщення цивільного захисту та отримання відповідних сигналів просимо зберігати спокій та займатися повсякденними справами.

 

 

  У зв’язку з погіршенням погодних умов, зниження температури повітря, налипання мокрого снігу, з метою недопущення випадків травматизму Управління Держпраці у Вінницькій області звертається до представників органів влади на місцях, суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо вжиття дієвих заходів по забезпеченню дотримання працівниками вимог безпеки на робочих місцях, здійсненню постійного та належного контролю за дотриманням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, промислової та пожежної безпеки.

  Жмеринське відділення ПАТ «Вінницягаз інформує, що до кінця 2018 року ПАТ «Вінницягаз» заплановано створити по вул. Соборна, 3 в м.Жмеринка Центр обслуговування клієнтів.

  В зв’язку із проведенням вказаних заходів, приймання платежів за спожитий природний газ від населення працівником ПАТ «Укрпошта» за адресою м. Жмеринка, вул. Соборна, 3 буде припинено.

  Відділи та служби Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз», в свою чергу, будуть переміщені до адміністративної будівлі, розташованій по вул. Одеська, 139 в м. Жмеринка.

  Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

  Відповідно до:

  • Закону України «Про засади державної регіональної політики»;
  • Положень ст. 241 Бюджетного кодексу України;
  • Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»;
  • Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

  Термін подання – до 28 вересня 2018 року.

  Місце прийому документів: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), приміщення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822.

  Одночасно звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua.

  Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Телефон для довідок: 66-13-79 Умови участі та вимоги до документів додаються.

  Додаток

 

 

  Відділ освіти Жмеринської райдержадміністрації запрошує на оздоровлення дітей району в «Міжнародний дитячий центр «АРТЕК» (м.Київ, Пуща Водиця) з 8 серпня 2018 року:

  1) безоплатні путівки надають:

  - дітям-сиротам;

  - дітям, позбавленим батьківського піклування;

  - дітям-інвалідам, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);