З метою запобігання занесення та поширення на території Вінницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCjV скасовано до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та місцевого самоврядування.

  За довідками із невідкладних питань звертатися за телефонами:

  Оголошується набір на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу на 2020 рік

  Жмеринський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу, що здійснюють підготовку військових фахівців, громадян України, які здобули повну загальну середню освіту, успішно пройшли вступні випробування та відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

  Внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельні ділянки, право на які виникло до 01.01.2013

  Реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

  Одним із пунктів в угоді про перехід права власності на земельну ділянку є наявність кадастрового номера земельної ділянки (ч 2 п. ж ст. 132 Земельного кодексу України).

  Військова служба за контрактом

  Жмеринський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує громадян України (чоловіків та жінок) на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

 

  Умови проходження служби:

  Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

  Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

  Відповідно до:

  • Закону України «Про засади державної регіональної політики»;
  • Положень ст. 241 Бюджетного кодексу України;
  • Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»;
  • Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

  Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

  Відповідно до:

  • Закону України «Про засади державної регіональної політики»;

  • Положень ст. 241 Бюджетного кодексу України;

  Оголошується конкурс на заняття вакантної посади директора комунального закладу «Слободо-Межирівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа і-іі ступенів - дошкільний навчальний заклад»

  Відповідно до рішення 31 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 24 жовтня 2019 року "Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Слободо-Межирівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»", Закону України «Про освіту», ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 р. № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», пункту 8 Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти, затвердженого рішенням 25 сесії районної ради 7 скликання від 04.10.2018 р. «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти» Жмеринська районна рада, як Засновник закладу, оголошує про початок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Слободо-Межирівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

  Оголошується конкурс на заняття вакантної посади директора Браїлівської загальноосвітньої школи і-іі ступенів

  Відповідно до рішення 31 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 24 жовтня 2019 року "Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Браїлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів", Закону України «Про освіту», ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 р. № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», пункту 8 Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти, затвердженого рішенням 25 сесії районної ради 7 скликання від 04.10.2018р. «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти» Жмеринська районна рада, як Засновник закладу, оголошує про початок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Браїлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

  Порядок проведення конкурсу з надання коштів для відшкодування оплати робіт з хімічної меліорації кислих грунтів державної форми власності у Вінницькій області.

  1. Загальні положення

  1.1. Цей Порядок визначає порядок організації та проведення конкурсу із надання коштів для оплати робіт з хімічної меліорації кислих грунтів сільськогосподарських підприємств (далі – сільгосппідприємства), які використовують землі державної форми власності та механізм використання коштів, передбачених у обласному бюджеті на відповідний рік для оплати робіт з хімічної меліорації кислих грунтів.