Головою райдержадміністрації протягом жовтня місяця 2016 року здійснювались виїзні прийоми громадян з робочою групою, до складу якої входять керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, для виявлення і оперативного вирішення проблем, що турбують жителів територіальних громад району, надання їм консультативної допомоги відповідно до вимог діючого законодавства. В основному громадян турбували питання нарахування та отримання субсидій, підвищення пенсій, ремонт сільських доріг.

  Також в жовтні місяці керівництвом районної державній адміністрації проводились особисті прийоми, звертались громадяни з різними проблемами, здебільшого у їхніх зверненнях порушувались питання соціального захисту, у т.ч. щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, а також отримання пільгових ліків, виникали питання про дотримання маршрутів рейсових автобусів.

  Усі звернення вирішувались в межах компетенції, громадянам надавались обґрунтовані роз’яснення порушених ними питань відповідно до вимог чинного законодавства.

  Головою райдержадміністрації було прийнято розпорядження про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які звертались до райдержадміністрації з відповідними документами.

  Протягом місяця працівниками апарату райдержадміністрації здійснювались передбачені законодавством перевірки стану роботи із зверненнями громадян у виконкомах місцевих рад, управліннях та відділах районної державної адміністрації. В ході перевірок виявлено поодинокі факти порушення строків розгляду звернень громадян та ведення діловодства. Щодо їх усунення надано відповідні рекомендації.

  Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян Л.Кондратюк