Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 25.12.2015 року «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції України та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги» з 1.07.2016 р. в Україні запрацювали понад 400 бюро правової допомоги, які обслуговуватимуть громадян.

  Бюро правової допомоги є мережею точок активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад та соціально вразливих суспільних груп.

  Первинну правову допомогу зможуть отримати всі, хто переступив поріг бюро чи місцевого центру, а також територіальні громади, які знаходяться поряд з бюро чи місцевим центром.

  Вторинну правову допомогу отримає та категорія Клієнтів, що визначена Законом ( малозабезпечені, діти-сироти, учасники бойових дій, інваліди та інші вразливі категорії).

  Основними завданнями бюро є :

  • - правопросвітництво у територіальних громадах;
  • - надання безоплатної первинної правової допомоги ( юридичних консультацій);
  • - забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги ( прийом звернень);
  • - надання безоплатної вторинної правової допомоги ( здійснення представництва інтересів клієнта в суді, складання процесуальних документів );
  • - забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

  Жмеринське бюро правової допомоги відкрилось в м.Жмеринка, по вул.В.Брезденюка 19 (колишня вулиця Радянська). Працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-18.00 год., телефон 2-28-08.

  Утворено також єдиний цілодобовий контакт-центр з питань отримання безоплатної правової допомоги : 0 800 213 103.

  Заступник начальника відділу «Жмеринське бюро правової допомоги» Овчарук Т.М.