Жмеринщина – це край залізничників, адже тут важко знайти родину, в якій хоча б один з її членів не був причетний до залізничної справи.

  4 листопада з нагоди Дня залізничника в Жмеринському будинку науки та техніки відбулися урочистості, в яких взяв участь голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза.

  З професійним святом своїх колег привітали начальник Жмеринської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці А.Любінін та голова територіальної профспілкової організації працівників залізниці та транспортних будівельників України Ю.Андрушков.

  Кращих працівників залізничних підприємств було нагороджено Почесними грамотами, грошовими нагородами та цінними подарунками.

  Від імені голови Вінницької облдержадміністрації В.Коровія, його заступника В.Броварника та себе особисто вітав працівників жмеринської залізниці директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури С.Волков, вручив нагороди обласного рівня.

  Поздоровлення від виконавчого комітету, депутатського корпусу Жмеринської міської ради висловили винуватцям свята міський голова А.Кушнір та начальник організаційного відділу, депутат міської ради І.Попік. Кращі працівники отримали грамоти та премії.

  У своїй вітальній промові до працівників залізничних магістралей, ветеранів галузі голова райдержадміністрації О.Легеза відзначив, яка нелегка та вкрай важлива для регіону праця залізничників. Побажав їм та їхнім родинам здоров’я, миру, злагоди, добробуту і благополуччя. Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної ради й грошовими винагородами відзначив кращих представників професії залізничних підприємств Жмеринщини. Очільника Жмеринської дирекції А.Любініна відзначено подякою за багаторічну сумлінну працю, з нагоди професійного свята, а також за сприяння відкриттю Станіславчицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

  В ході урочистого заходу святковий настрій його учасникам створювали творчі колективи будинку науки та техніки, вихованці центру позашкільної роботи, а також, спеціально запрошений профспілковою організацією, Київський академічний вокально-хореографічний ансамбль «Україночка».