Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  3 листопада 2016 року в Жмеринській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації О.Монастирського відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Першим розглядалося питання про перезатарення та утилізацію люмінісцентних ламп, стихійне звалище яких розташоване на території Людавської сільської ради (за межами населеного пункту). Інформацію з даного питання надав О.Монастирський.

  На підставі наданих матеріалів комісія вирішила визнати звалище люмінесцентних ламп (І клас небезпеки), розташованих за межами населеного пункту на території Людавської сільської ради, безхазяйними.

  Дане рішення районної комісії та відповідне клопотання буде направлено до голови Вінницької облдержадміністрації для виділення коштів Людавській сільській раді, на перезатарення та утилізацію безхазяйних люмінесцентних ламп.

  На виконання протоколу засідання обласної комісії з питань ТЕП та НС, де розглядалося питання про стан виконання заходів по забезпеченню санітарного та епідемічного благополуччя, який визнають таким, що потребує покращення, а санітарно – епідемічна ситуація, що склалась в області, є нестабільною, на розгляд районної комісії також винесено питання про заходи по забезпеченню санітарного та епідемічного благополуччя району.

  З метою профілактики виникнення і поширення інфекційних хвороб та харчових отруєнь серед населення комісія прийняла рішення створити в районі робочу групу за участю спеціалістів органів виконавчої влади, депутатів місцевих рад, представників громадських організацій та причетних контролюючих служб та провести обстеження закладів торгівлі продовольчими товарами та громадського харчування на предмет дотримання діючого законодавства. Особлива увага приділятиметься закладам громадського харчування, які використовуються для проведення масових заходів.

  До селищної та сільських рад буде направлено протокол даного засідання з рекомендацією розглянути дане питання на засіданні виконавчих комітетів. А також питання щодо посилення в населених пунктах роз’яснювальної роботи з організаторами масових заходів; щодо обмеження в меню асортименту страв, що швидко псуються; проходження обстеження на носійство збудників інфекційних хвороб кухарів, які залучаються до приготування страв на масових заходах; щодо утримання в належному санітарно-технічному стані сільських водопроводів та криниць громадського користування.

  Про проведену роботу буде поінформовано на черговому засіданні комісії.