«Вплив екологічних факторів на стан популяції бука лісового в Сербинівському лісі». Саме так називався науково – дослідний проект, який представляла учениця 9 класу Шевчук Катерина на обласному етапі Всеукраїнського учнівського форума «Дотик до природи» Впевнено, якісно Катерина представила проект, який є результатом кропіткої роботи учасників екологічного клубу, і виборола І місце та запрошення на Всеукраїнський етап форуму, що буде проводитися на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Києві 1-3 листопада 2016 р.

  Сербинівський НВК І-ІІІ ступенів має багато традицій. Одна із них - природоохоронна робота екологічного клубу «Первоцвіт», що діє у школі з 2005 року (кер. учителі біології Полякова О.М.,географії Михиринська Л.М.). Учасники екологічного клубу неодноразово одержували перемоги у творчих інтелектуальних конкурсах обласного рівня.

  Минулого року було 2 перемоги на Всеукраїнських конкурсах: 1 місце здобув учень 11 класу Поляков Роман у конкурсі «Парки-легені міст і сіл України», ІІІ місце - учениця 9 класу Криштоф Катерина у Всеукраїнському молодіжному фестивалі «В об’єктиві натураліста».

  Тож будемо сподіватися на гарні результати юного науковця і у Всеукраїнському етапі форуму!