Відповідно плану роботи відділу освіти 24 жовтня 2016 р. розпочалась державна атестація Людавського НВК «Загальноосвітня школа І ст. – ДНЗ», який функціонує з 19.11 2013р. після реорганізації ЗОШ І-ІІ ст. в навчально-виховний комплекс.

  На сьогоднішній день у НВК працює 5 учителів та 1 вихователь, 17 дітей віком від 2,5 до 5 років відвідують садочок, 16 є учнями початкової школи.

  У перший день роботи експертної комісії директор закладу Пашковська Л.А звітувала перед громадськістю. У доповіді про роботу НВК за звітний період директор змістовно і конкретно розповіла про здобутки, проблеми і перспективи школи-садочка, а також детально і глибоко проаналізувала роботу кожного педагогічного працівника, визначила особливості навчально-виховної роботи у кожному класі та групі дитячого садка.

  У своєму звіті директор НВК приділила значну увагу питанню тісної співпраці трудового колективу з батьківською громадою у вирішенні проблеми благоустрою закладу.

  Також постійну допомогу з покращення навчально-матеріальної бази школи надають депутат районної ради Олійник С.М. та сільський голова Пашковський Р.С. Завдяки їхній організаторській діяльності та фінансовій підтримці у НВК встановлено двері, переоснащено електропроводку, придбано нове обладнання для котельні, підключено приміщення НВК до єдиної системи опалення.

  Протягом робочого дня члени атестаційної комісії відділу освіти Жмеринської РДА Твердохліб Ж.П., Яременюк С.В., Степаненко Л.О. відвідували уроки та виховні заходи, надавали індивідуальну методичну допомогу молодим педагогам, вивчали роботу досвідчених учителів, аналізували документацію.