Традиційно в останню неділю жовтня, в ніч з 29 на 30 жовтня, в Україні відбудеться переведення часу 2016 року з літнього на зимовий.

  Час переведення годинників - 4:00 ранку.

  Переведення годинника 2016 здійснюється переведенням стрілки на 1 годину назад.

  Чому в Україні відбувається переведення часу на зимовий

  Переведення часу Україна проводить згідно з постановою Кабінету міністрів № 509 від 13 травня 1996 року "Про порядок обчислення часу на території України". Це робиться з метою економії енергоресурсів і максимального використання світлого часу доби, якого, як ми розуміємо, взимку буває дуже небагато. А в зв'язку з нелегким економічним становищем країни така економія буде вкрай доречною.

  Переведення годинників на зимовий час - як це пережити?

  На думку медиків, більшість людей важко переживають період адаптації, коли переводять годинники на зимовий або літній час. Нашому організму доводиться налаштовуватися на новий режим, а значить, переживати додатковий стрес, який у різних людей може тривати від 2 днів до 2 тижнів.

  Крім того, перехід на зимовий час в Україні 2016 змусить затримуватися на роботі і приходити додому на 1 годину пізніше звичного для нас часу, коли на вулиці зовсім стемніє.

  Таким чином, переведення годинників на зимовий час може призвести до перебоїв у режимі сну, зростання втоми, зниження захисної реакції організму, загострення депресій і стресів.

  Щоб допомогти організму адаптуватися до переходу на зимовий час, почни налаштовуватися на переведення годинників заздалегідь, за 1-2 тижні.

  Дотримуйся режиму дня, харчуйтеся правильно, лягай спати вчасно, побільше гуляй на свіжому повітрі. А в останні вихідні перед переведенням часу постарайся набратися сил і гарненько відпочити.

  Перехід на зимовий час 2016 - на що витратити зайву годину?

  У день переведення часу на зимовий доба штучно збільшиться на цілу годину. Як її краще прожити?

  Радимо заздалегідь спланувати, на що витрачати додаткову годину свого життя. Ти можеш з користю для справи провести її в просиджуванні за підручниками або присвятити роботі, або ж потеревенити з подружками, або подарувати коханому, а можна її просто і з насолодою проспати - головне, щоб вона не пройшла даремно!