Свій 25 – річний ювілей районна дитячо – юнацька спортивна школа відзначила пишно та яскраво в колі однодумців 21 жовтня 2016 року в смт Браїлів. Те, що в Браїлові невипадково. Адже саме браїлівська земля виховала найбільше в районі чемпіонів та успішних спортсменів.

  Розпочався захід із показових виступів вихованців ДЮСШ з греко – римської боротьби ( тренер _ Олександр Нестерук), боротьби дзюдо ( тренер – Леонід Чубко), штангістів ( тренер – Олександр Кошонько). Як найменші, так і уже титуловані спортсмени завзято показували складні трюки, вражаючи глядачів своєю високою майстерністю.

  Про діяльність районної дитячо – юнацької школи розповів директор Омелян Русин, який очолює заклад уже 25 років – з часів заснування. Він щиро подякував своїм вихованцям та викладачам за досягнення та зазначив, що саме спорт і фізична культура є для людини надійним джерелом здоров'я, гарного настрою і оптимізму.

  Із вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань економічного розвитку та зв’язків з органами державної влади і місцевого самоврядування Едуард Крайнік. Він згадав як колись, свою кар’єру розпочинав із тренерської роботи ще на початку діяльності закладу. І саме спорт зіграв в його житті важливу роль. Побажав закладу успішно розвиватись, а юним – спортсменам – багато яскравих перемог.

  В числі запрошених на спортивному святі була помічник народного депутата України Івана Мельничука Ірина Осадча . За дорученням народного депутата України вона привітала присутніх зі святом та побажала: тренерам – талановитих та працелюбних вихованців, запалення нових спортивних зірок, а спортсменам - наполегливості, успіхів та яскравих спортивних перемог в ім’я Жмеринщини та України. Подякувала дружньому колективу Жмеринської районної дитячо-юнацької спортивної школи за кропітку та наполегливу працю.

  Свою підтримку та сприяння у розвитку спорту серед школярів висловила начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал. Вона виявила своє захоплення від того, як на голому ентузіазмі, в більшості, без фінансової підтримки, тренери спортивної школи виховують дітей чемпіонами. Інна Володимирівна подякувала викладачам школи , а вихованцям побажала самовпевненості та яскравих звитяг.

  Свою повагу та гордість працівникам районної ДЮСШ висловив начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Марчук. Він подякував їм за популяризацію фізично – оздоровчої та спортивної діяльності, патріотичне виховання підростаючого покоління. За високі показники не тільки на місцевому, а на державному та світовому рівні.

  Міцного здоров’я, спортивного довголіття талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів та усіляких життєвих гараздів бажав спортсменам Браїлівський селищний голова Валерій Резедент.

  Своїх колег із славним ювілеєм вітали працівники з міської дитячо – юнацької спортивної школи на чолі із директором Володимиром Саволюком.

  Вони подякували за плідну співпрацю та висловили сподівання, що приклад спортсменів району буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Жмеринщини.

  Продовжилось свято нагородженнями найкращих. За розвиток фізкультури та спорту в районі 16 юних спортсменів та тренерів отримали Почесні грамоти, подарунки та Подяки з рук заступника керівника виконавчого апарату районної ради Едуарда Крайніка та начальника відділу у справах молоді та спорту Василя Марчука.

  Ряд приємних місій виконала Ірина Осадча. Вона вручила грошові винагороди від народного депутата Івана Мельничука срібним призеркам Чемпіонату та Кубку України з боротьби сумо, а також поповнила скарбничку Жмеринської районної дитячо-юнацької спортивної школи наданими І. Мельничуком коштами для розвитку спорту Жмеринського району, вручивши їх директору спортивної школи Русину Омельяну Михайловичу.

  Грамоти та грошові винагороди вручив кращим спортсменам Браїлівський селищний голова Валерій Резедент.

  Преміями відзначив всіх своїх спортсменів тренер з боротьби дзюдо Леонід Чубко.

  Чудову концертну програму спортсменам дарували місцеві артисти Браїлівського будинку культури та творчості для школярів та юнацтва. Гарний настрій дарувала учасникам заходу ведуча, директор районного будинку творчості школярів та юнацтва Алла Ланова та директор Потокської ЗОШ І-ІІ ступенів Олександр Соколенко.