Конфліктна ситуація, що виникла між жителями с.Олександрівка та місцевим орендарем водойми ( ПП «Дельфін») розпочалась ще десятиліття тому. З тих пір, коли був підписаний договір оренди. Багато років місцеві жителі та керівник приватного підприємства звинувачують один одного у порушеннях. Жителі Олександрівки - у занедбанні водойми, несплаті податків та плати за оренду, у зникненні води в селі, внаслідок спуску ставка. Орендар – у масовому браконьєрстві.

  Ситуація надто загострилась. Тому, на відверту розмову, для зняття соціальної напруги та віднайти шляхи вирішення конфлікту обидві сторони запросив перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський.

  Зі сторони Олександрівської громади на нараді були присутні: колишній сільський голова Валерій Смачний, секретар сільської ради Світлана Мазур, землевпорядник, член виконкому Костянтин Слободянюк та депутат районної ради Богдан Литвин. Інтереси орендаря представляла Віра Лученко. На зібранні були присутні начальник управління агропромислового розвитку Олег Матвієнко, представники поліції, заступник керівника обласної організації політичної партії «Народний фронт» Валерій Кицик, який прибув розібратись в ситуації за зверненням громади та заступник районної асоціації рибоводів Станіслав Гринчук.

  Почергово сторони трактували свою позицію та причини щодо виникнення конфлікту.

  Та, в результаті складних перемовин запропоновано наступний компроміс: напрацювати прийнятні умови з обох сторін, забезпечити приведення умов договору у відповідність до чинного законодавства і обговорити з громадськістю села, утриматись сторонам від будь – яких протиправних дій щодо зменшення рівня води , руйнування дамби, ін.