Жмеринська районна дитячо – юнацька спортивна школа була заснована в на початку часів незалежності України на підставі листа Управління народної освіти Вінницького облвиконкому від 23\9-1991р. №771: «… ввести в дію дитячу-юнацьку спортивну школу при районному відділу народної освіти з 01 жовтня 1991 року”. Діяльність спортивної школи розпочиналась в кількості 11 штатних одиниць адмінуправлінського персоналу та 21 штатної одиниці тренерів.

  Тренерський склад розпочав свою професійну діяльність з 01 листопада цього ж року. Завідуючий Жмеринським районним відділом освіти Антонюк М.П. був зобов’язаний всі видатки віднести за рахунок асигнувань, передбачених на утримання установ народної освіти на 1991 рік. Наказом № 48 від 30.09.91р. Русин О.М. був переведений за його згодою на посаду директора районної дитячо-юнацької спортивної школи.

  За рішенням виконкому обласної Ради народних депутатів з вересня 1991-1992 навчального року відкрито дитячу-юнацьку спортивну школу в селі Станіславчик Жмеринського району. Був затверджений слідую чий штат Станіславчицької ДЮСШ:

  Директор – 1; інструктор-методист – 1; завгосп – 1; прибиральниці – 3; гардеробник – 1; сторож – 1; кочегар – 2 (на сезон); робочий по обслуговуванню та поточному ремонті приміщень – 1;

  Школа актуально існує уже 25 років. Через стіни РДЮСШ пройшло багато тренерів-викладачів, які зуміли на високому рівні показати вміння та навики, можливість та майстерність свою та своїх вихованців. Адміністрація та тренери-викладачі Жмеринської районної дитячо-юнацької спортивної школи продовжують професійно працювати.

  На сьогоднішній день незмінним керівником закладу, який ще із заснування веде своїх вихованців та колектив до яскравих перемог є Русин Омелян Михайлович, освіта вища, за фахом вчитель фізичної культури, спеціалізація “футбол”. Заклад очолює з 01.10.1991року.

  Заступник директора з навчально-тренувальної роботи – Шамутило Наталя Василівна, освіта вища, за фахом вчитель фізичної культури, спеціалізація “волейбол”. Головний бухгалтер – Парчевська Світлана Францівна, освіта вища, за фахом “економіст з обліку та аудиту”.

  Кадровий склад тренерів-викладачів:

  Відділення важкої атлетики:

 • - Сівак Олександр Васильович – тренер-викладач, “Майстер спорту” з важкої атлетики, який буде проводити тренування на базі Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст., в навчальному році має 16 вихованців базової підготовки.

  Відділення волейболу:

 • - Кравець Володимир Володимирович – спортивні тренування проходять на базі Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. В цьому році він набрав дві групи маленьких спортсменів-волейболістів (дівчатка).
 • - Марфін Василь Іванович – тренер-викладач, який продовжує активно тренувати та виховувати молоде покоління волейболістів на базі Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Цього навчального року він має одну групу початкової підготовки ІІ року навчання.
 • - Філімонов Валерій Миколайович – тренер-викладач який цей навчальний рік зустрічає з двома групами початкової підготовки І року навчання (дівчатка). Тренувальні заняття будуть проводитися на базі Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.
 • - Шамутило Наталя Василівна – тренер-викладач, яка в цьому навчальному році продовжує підготовлювати майстерних волейболістів на базі Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

  Відділення греко-римської боротьби:

 • - Нестерук Олександр Миколайович – тренер-викладач, який проводить тренування на спортивній базі с. Северинівка. В цьому навчальному році буде тренувати три групи спортивної підготовки.

  Відділення дзюдо:

 • - Дубова Анастасія Вікторівна – тренер-викладач, яка на початок н навчального року згуртувала дві групи базової підготовки, тренувальні заняття проходимуть на базі Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.
 • - Чубко Леонід Дмитрович – тренер-викладач Браїлівського відділення дзюдо. У цьому навчальному році під його тренувальні навики попадають чотири тренувальні групи з різною підготовкою тренувальних навиків (п.п. І р.н., п.п. ІІ р.н., б.п.І р.н.,б.п.І р.н.).

  Відділення футболу:

 • - Бедрак Анатолій Миколайович - заняття проводить на базі Северинівської та Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. , в цьому навчальному році має 50 юних футболістів.
 • - Кочмарюк Юрій Зотійович – тренер-викладач за яким було закріплено 28 спортсменів-вихованців. Тренувальні години будуть проводитись на базі Носківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 • - Русин Омелян Михайлович – тренер-викладач в якого в цьому навчальному році буде тренуватися 16 вихованців б.п І р.н. Тренування відбуватимуться на базі Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст.

  В загальному контингент спортсменів-вихованців нараховує 308 обдарованих дітей у спорті, які мають бажання та показаують високі результати своєї майстерності та вміння їхніх тренерів зробити з них справжніх професіоналів.

  Колектив РДЮСШ продовжує працювати над методичною метою “Взаємозв'язок навчання і виховання у навчально-тренувальному процесі” та над удосконаленням та підтримкою спортивного статусу з профілюючих видів спорту.

  Заступник директора з навчально – тренувальної роботи Жмеринської районної ДЮСШ Наталя Шамутило