Нещодавно відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад та трудових аграрних обєднань. Жмеринський район представляли учні Олександрівської ЗОШ І - ІІІ ступенів імені Д.Ф. Касьянчука і зайняли І місце. На виставці школа представила «Олександрівську еко-садибу», яка оформлена у вигляді сучасної сільської садиби з використанням етнічних матеріалів: пліт обвішений вінками цибулі, часнику, кукурудзи, різними сортами винограду, калиною. Учні презентували вирощенні на пришкільних навчально-дослідних земельних ділянках продукцію: морква, столовий буряк, картопля, різні сорти квасолі, помідори, капуста…

  Руками учнів з овочів виготовлено різноманітні вироби: казкові персонажі, сімейство їжачків, композиції з фруктів, овочів. Знайшли місце чудо-яблуня, на якій понад 10 сортів яблук, горіхове дерево, кошики з яблуками і грушами та багато іншого.

  Учні вітали присутніх запашним короваєм на вишитому українському рушникові і піснею про навчально-дослідні ділянки в національному стилі та пригощали всіх яблуками і грушами.

  Учениця 8 класу Василічишена Павла захищала науково-дослідну роботу «Вплив рихлення на врожайність столового буряка» та посіла ІІ місце.