На засіданні громадської ради, яке відбулось 31 березня 2016 року розглянуто ряд резонансних питань, що турбують жителів району.

  Про нововведення при укладанні угод про споживання та оплату природного газу представників громадськості інформував начальник Жмеринського міжрайонного управління газового господарства ПАТ «Вінницягаз» Євгеній Кудлаєнко.

  До виступаючого було безліч питань, що стосувалось заяв – приєднань до умов договору розподілу природного газу для побутового споживача,по оплаті за газ при переході на весняно – літній період, зокрема на пільгових умовах по субсидії, передачі показників в перших числах місяця, перевірка лічильників, ін..

  Начальник газового господарства на кожне із питань надав чіткі вичерпні відповіді. Зокрема, щодо заяв – приєднань, які нещодавно отримали всі споживачі району, він зазначив, що даний документ є підтвердженням того, що абонент згоден на те, щоб його обслуговувало Жмеринське міжрайонне управління газового господарства ПАТ «Вінницягаз» і немає підстав для хвилювань тому, що зазначені там дані є звичайними характеристиками споживача і на встановлення лімітів не впливають.

  Обговорили присутні і заходи з проведення двомісячника благоустрою району та проведення 23 квітня 2016 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою та Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом». Дане питання довела до відома начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Катерина Цабак. Вона закликала донести дану інформацію до громадськості та залучити до упорядкування всіх жителів району. Очільники громадських об’єднань були єдині в тому, що дорослі своїм прикладом повинні виховувати в дітях бережливе ставлення до природи, охайність, любов до рідного краю.

  В рамках відзначення 30 – річниці Чорнобильської трагедії про соціальний захист ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Хід виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» інформувала головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Біляшова. Вона зазначила, що в районі на даний час проживають 121 людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Вона перерахувала всі соціальні виплати, які здійснює управління в повному обсязі.

  Про благодійну акцію, яка проводиться в рамках місячника Червоного Хреста України поінформувала голова міськрайонної громадської організації «Червоний Хрест України» Людмила Сіткевич. Суть даної акції у придбанні спортивного одягу, взуття для соціально – незахищених категорії дітей, в т.ч. дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування, які навчаються Браїлівському професійному ліцеї. 37 дітей з району здобувають освіту в даному навчальному закладі.

  Члени громадської ради вирішили приєднатись до даної благодійної акції.

  На завершення було заслухано редактора Жмеринського міськрайонного ефірного радіомовлення «Обрій» Оксану Фальфушинську, яка розповіла присутнім про діяльність єдиного в районі електронного засобу масової інформації.

  Учасники засідання схвально сприйняли дану інформацію та визнали діяльність радіомовлення задовільною. Крім того, прийнято рішення направити звернення в районну раду щоб не допустити вихід даного органу влади із засновників, рекомендувати сприяти в діяльності редакції радіомовлення «Обрій», надавати фінансову належну підтримку для здійснення інформаційної діяльності. В свою чергу, рекомендовано керівникам територіальних громад, громадських організацій провести заходи з популяризації радіомовлення. Редактору рекомендовано широко висвітлювати діяльність органів влади району та посилити роботу з роз’яснення населенню нововведень у законодавстві України.