Доба Козаччини — час розквіту української нації, а козаки — наші славетні предки, які долали непереборні перешкоди і титанічними зусиллями пробивали собі шлях до вільної, незалежної держави. Пам’ятати про це — наш святий обов’язок.

  Патріотичне виховання повинно починатися змалечку і продовжуватися усе життя, бо немає меж любові до Батьківщини. 14 жовтня ми відзначили День захисника України.

  У Могилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено народознавче свято «Слава не вмре козача», у якому взяли участь учні 2,5,6 класів. Захід відбувся з метою виховання поваги до героїчного минулого та поглиблення історичної пам’яті молодого покоління. Між учнями 5 та 6 класів розгорівся справжній поєдинок і вони мірялися силами у спортивних змаганнях та демонстрували свої знання минулого у історичній вікторині. Наймолодші учасники свята пройшли посвят у в козачата та зобов’язалися любити рідну землю, шанувати батьків і продовжувати традиції пращурів.

  Щаслива доля України залежить саме від нас — молодого покоління, тож виправдаймо сподівання наших прадідів та відбудуймо козацьку твердиню, врахувавши помилки засліплених владою вождів. Адже не знаючи минулого, не будеш мати гідного майбутнього.

  І. Ковальчук – учениця 11 класу Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст..