Відповідно до плану роботи РМК з 11 по 18 жовтня 2016 року на базі Олександрівської, Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Жуковецької ЗОШ І-ІІ ст. та Сербинівського НВК відбулися засідання Школи молодого вчителя, в роботі яких прийняли участь 43 педагогів зі стажем роботи до трьох років.

  Адміністрації навчальних закладів, на базі яких проходили засідання, провели належну роботу по підготовці та організації даного заходу.

  Основною метою діяльності ШМВ є сприяння професійному становленню молодих колег, прискорення процесу їх адаптації до входження у професію.

  Молоді фахівці змогли відвідати уроки досвідчених педагогів, які продемонстрували колегам-початківцям майстер–класи проведення навчальних занять та надали практичні поради щодо організації навчального процесу із відповідних предметів.

  Практична частина засідань передбачала ознайомлення вчителів-початківців з навчально-методичною базою кабінетів. Молоді колеги з великим зацікавленням переймали досвід та консультувалися з приводу укомплектування наочного та роздаткового матеріалу, виготовлення карток, дидактичних завдань та їх систематизації.

  Методисти РМК надали практичні рекомендації молодим вчителям щодо аналізу та самоаналізу уроків, оформлення документації.

  Вся діяльність ШМВ була спрямована на надання методичної допомоги, формування у молодих фахівців потреби в безперервній освіті, стимулювання творчого підходу до педагогічної діяльності.