На сьогоднішній день однією з актуальних проблем суспільства є проблема розвитку та соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Кожна дитина особлива. А ці хлопчики та дівчатка відрізняються від загалу одноліток драматичними долями та зусиллями, яких мають докласти, аби повноцінно інтегруватися у звичайне життя. Допомагають їм у цьому фахівці соціальної роботи.

  В І кварталі 2016 року Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді проводив інформаційну кампанію «Прийміть дитину в родину».

  В рамках даного заходу проводилась роз’яснювальна робота серед населення нашого району. На базі Браїлівської ЗОШ І- ІІ ступенів та Чернятинської ЗОШ І- ІІІ ступенів були проведені загальношкільні батьківські збори, одним із питань яких було «Сімейні форми влаштування дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Також в Демидівській та Біликовецькій с/р під час зборів проводилась інформаційно – просвітницька робота серед громадськості щодо сімейних форм виховання. Метою інформаційно-рекламної кампанії "Прийміть дитину у родину" є поширення сімейних форм влаштування дітей-сиріт та залучення нових кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі. В процесі роботи Фахівці із соціальної роботи ознайомили присутніх із положенням про прийомну сім’ю, про те, як створюються прийомні сім’ї, матеріальне забезпечення таких сімей, правами та обов’язками прийомних батьків і ін.

  Взяти у власну родину чуже дитя, дати йому батьківське тепло, ласку, любов, виховання – на цей крок відважиться не кожен. Напевне, тому так трепетно і з такою шаною ми ставимося до тих людей, які беруть у свою сім’ю на виховання дитину.

  Жмеринський РЦ ССС ДМ Фахівець із соціальної роботи Підгаєць Н.І.