Промисловий комплекс району представлений 9-ма промисловими підприємствами, а саме: в харчовій галузі працюють ДП «Укрспирт» Мартинівське МПД (спирт етиловий ректифікований з харчової сировини), ПрАТ «Чернятинське пиво» (солод, пиво), Комбінат кооперативної промисловості (хлібобулочні, макаронні та кондитерські вироби), добувна галузь представлена ТОВ «Демидівський граніт» (щебінь, відсів, просів), в галузі виробництва інших неметалевих мінеральних виробів працюють ТОВ «Конкорд» та ТОВ «Кристал», які виробляють цеглу керамічну; легка галузь представлена ТОВ «Швейна фабрика «Браїлівчанка» (сорочки, куртки, спецодяг), в біоенергетичній галузі працює ТОВ «Біоенерджі-Вінниця» (паливні гранули) та виробництво деревини та виробів з неї здійснює ДП «Жмеринське лісове господарство».

  За 8 місяців 2016 року промисловими підприємствами району вироблено продукції на суму 31,8 млн. грн. У порівнянні з відповідним періодом 2015 року спостерігається зростання промислового виробництва у грошовому виразі на 14,4 млн.грн, або на 82,8%.

  Зростання промислового виробництва за звітний період досягнуто за рахунок роботи ТОВ «Демидівський граніт» (щебінь), ТОВ «Конкорд» (цегла), ТОВ «Швейна фабрика «Браїлівчанка» (верхній одяг), ДП «Жмеринське лісове господарство» (лісопродукція), СП «Комбінат кооперативної промисловості» (хлібобулочні вироби).

  Не здійснює виробничу діяльність на даний час Мартинівське місце провадження діяльності ДП «Укрспирт» (відсутність нарядів на виробництво спирту). Тимчасово призупинив виробництво паливних гранул ТОВ «Біоенерджі-Вінниця», по причині відсутності сировини для їх виробництва.

  Обсяг реалізованої промислової продукції за 7 місяців 2016 року становить 58,9 млн. грн., що на 29,5 млн. грн. або на 100,2 % більше аналогічного показника 2015 року.