1 грудня 2016 року відбудеться чергове підвищення розміру пенсій на 10%. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  «1 травня відбулося підняття розміру мінімальної пенсії і прожиткового мінімуму на 6%, і з 1 грудня заплановане ще одне підвищення мінімального розміру пенсії приблизно ще на 10%», - сказав він.

  «Це означає, що приблизно для 7 мільйонів українських пенсіонерів, розмір пенсії яких залежить від мінімальної, пенсія також зросте», - додав Розенко.

  Віце-прем’єр-міністр також підкреслив, що питання підвищення пенсійного віку на сьогодні зняте з порядку денного.

  «Цього питання немає в меморандумі з МВФ, немає наших зобов'язань щодо підняття пенсійного віку і очевидно, що Уряд не буде вносити жодних ідей щодо підняття пенсійного віку найближчим часом», - зазначив він.

  «Я вважаю, що ця дискусія взагалі недоречна до того моменту, поки ми серйозно не піднімемо якість життя і тривалість життя. Тільки коли ми приблизно на 7-10 років збільшимо тривалість життя, можна аргументувати і переконувати суспільство, що тривалість життя збільшується, тому треба збільшувати тривалість життя працездатного», - наголосив Павло Розенко.

  ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ