На сьогоднішній день безробіття серед молоді є гострою соціальною проблемою як в місті, так і в селі. Незнання правил документального забезпечення підприємницької діяльності, необізнаність молоді в програмах, які допомагають молодим підприємцям в сільській місцевості, відсутність організаційно – методичної підтримки не дозволяє розвиватись підприємницькій ініціативі найбільш мобільної частини суспільства – молоді.

  Щоб донести до молодих людей корисну інформацію щодо створення власної справи чи підприємства, 6 – 7 жовтня 2016 року у місті Жмеринці розпочав свою діяльність мобільний консультаційний пункт. Організатором роботи консультпункту виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська соціал-демократична молодь», яка за підтримки Міністерства молоді та спорту України здійснює реалізацію проекту «Власна справа на селі». Мета проекту: створення умов для розвитку молодіжного підприємництва в сільській місцевості, подолання молодіжного безробіття та розвиток інфраструктури села шляхом організаційно-методичної, інформаційної, консультаційної підтримки молодіжної підприємницької ініціативи.

  06 жовтня 2016 року був проведений семінар «Молодь на ринку праці» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради. Директор центру розказала присутнім про стан ринку праці на Жмеринщині а Олена Чорногуз роздала брошури-памۥятки, які безумовно стануть їм у нагоді відвідувачі отримали багато корисної інформації. Після семінару всі бажаючи могли долучитися до мобільного консультування з підприємницькою діяльністю та малим бізнесом.

  7 жовтня мобільний консультаційний пункт продовжив свою діяльність на базі міськрайонного центру зайнятості для всіх бажаючих безробітних. Всі консультації надаються безкоштовно.

  Начальник відділу активної підтримки безробітних Жмеринського МРЦЗ Олена Чорногуз