11 жовтня на базі ДНЗ «Дзвіночок» смт.Браїлів відбулось засідання окружного методичного об’єднання вихователів ДНЗ та НВК, участь у якому прийняли представники 8 дошкільних закладів, які суб’єктами Браїлівського освітнього округу.

  Гостей радо зустрічали завідувач закладу Довгань Н.А.та керівник об’єднання Білошкурська З.М.

  В роботі окружного методичного об’єднання прийняла участь методист РМК з дошкільної освіти Яременюк С.М., яка ознайомила присутніх зі змінами у форматі освітніх округів та окреслила шляхи поліпшенння роботи закладів в умовах взаємодії саме на їхньому рівні.

  На порядок денний були винесені та обговорені питання організаційного характеру, пов’язані із визначенням пріорітитних напрямків роботи дошкільних закладів у поточному навчальному році, узгодження тематики методичних заходів як на рівні округу, так і на рівні закладів.

  Керівник ОМО Білошкурська З.М. у своєму виступі висвітлила основні завданння, які потребують особливої уваги з боку педагогів у 2016-2017 н.р.: національно-патріотичне вихованння, ігрова діяльність,налагодженння партнерських стосунків з батьками вихованців.

  Досвідом роботи з плануванння освітньо-виховного процесу поділилась вихователь ДНЗ «Сонечко» с.Могилівка Петровська В.Г.

  По закінченню теоретичної частини засідання завідувач Довгань Н.А. презентувала членам ОМО розвивальне предметно-ігрове середовище закладу.