Станіславчицький освітній округ

  На минулому тижні на базі Станіславчицької ЗОШ I-III ступенів відбулося засідання Ради та методичної ради Станіславчицького освітнього округу.

  Станіславчицький освітній округ включає опорну школу та 8 суб’єктів (5 філій - ЗОШ І-ІІ ст. та 3 ДНЗ). На засіданні були присутні куратор освітнього округу Клепко В.В, директори, ЗДНВР та представники від ДНЗ.

  Клепко В.В. ознайомила всіх присутніх зі змінами, внесеними до наказу «Про створення освітніх округів».

  Директор Півнюк Г.І. виступила з доповіддю «Аналіз роботи Станіславчицького освітнього округу за 2015-2016 навчальний рік», ознайомила присутніх з Планом роботи Ради освітнього округу на 2016-2017 навчальний рік.

  З детальним аналізом роботи методичної ради освітнього округу виступила ЗНВР Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова методичної ради освітнього округу Лахман Г.Л.

  Галина Леонідівна підвела підсумки організації роботи над єдиною науково-методичною проблемою освітнього округу; ознайомила з вимогами до організації атестації вчителів округу; проведенням методичних тижнів. Особливу увагу було приділено участі шкіл-суб’єктів у проведенні інтелектуального конкурсу «Я люблю Україну».

  Обговорювалось питання участі вчителів Станіславчицького освітнього округу в конкурсі «Учитель року - 2017», вивчення ППД вчителів району.