У вересні місяці в районній державній адміністрації проводилась нарада, на якій розглянуто питання щодо стану забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації у 2016 році.

  Протягом місяця працівниками апарату райдержадміністрації здійснювались передбачені законодавством перевірки стану роботи із зверненнями громадян у виконкомах місцевих рад, управліннях та відділах районної державної адміністрації. В ході перевірок виявлені поодинокі факти порушення строків розгляду звернень громадян та ведення діловодства.

  Для виявлення і оперативного вирішення проблем, що турбують жителів територіальних громад району, надання їм консультативної допомоги відповідно до вимог чинного законодавства, головою райдержадміністрації здійснювались виїзні прийоми громадян з робочою групою, до складу якої входять керівники управлінь, відділів райдержадміністрації.

  В районну державну адміністрацію звертались громадяни з різними проблемами, здебільшого у їхніх зверненнях порушувались питання соціального захисту, у т.ч. щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, а також виникали питання про оформлення субсидій, ремонт доріг.

  Значна частина звернень стосувалася питань, пов’язаних із земельним законодавством, а саме оформлення права на земельні частки (паї) в порядку спадкування.

  Усі звернення вирішувались в межах компетенції, громадянам надавались обґрунтовані роз’яснення порушених ними питань відповідно до вимог чинного законодавства, звернення інвалідів війни розглядались і вирішувались в першочерговому порядку.

  Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян Л.Кондратюк