Цей день – Всеукраїнський день бібліотек, який ми щороку відмічаємо 30 вересня, є свідченням глибокої поваги до культури, освіти, духовних надбань, і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. А збирачами, хранителями, дослідниками і популяризаторами духовної спадщини поколінь є ми – працівники бібліотек.

  4 жовтня в читальній залі КЗ "Жмеринська центральна районна бібліотека" ім. Володимира Вовкодава відбувся святковий "вогник", який об'єднав всю бібліотечну родину Жмеринського району.

  З гумором, впереміж з коментованим показом слайдів на слова ведучих заходу – Вікторії Гринчук та Лариси Тупчій, відбувалося це дійство. Було багато вітань – словесних та музичних, приємні хвилини нагородження переможців фотоконкурсу "Я + книга", оголошеному працівниками бібліотеки напередодні свята, виступи самодіяльних колективів. В теплій, дружній атмосфері, за чашкою чаю зі смачними солодощами, присутні на святі насолоджувалися співом "жмеринського соловейка" Сергія Зайчука.