Шановні громадяни з метою виконання плану основних заходів Національної поліції України на 2016 рік в перiод з 01.10.2016 року по 31.10.2016 року, на територiї України проводиться мiсячник добровiльної здачi зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

  Проведення цього заходу передбачає звільнення громадян від будь-якої відповідальності (адміністративної, кримінальної), передбаченої ст.190 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 263 Кримінального кодексу України, в разі добровільної здачі ними в правоохоронні органи зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

  Працівниками Жмеринського ВП ГУНП постійно проводиться оперативно-профілактична робота, направлена на добровільну здачу незареєстрованої в установленому порядку вогнепальної зброї, а також виявлення та вилучення її в разі незаконного зберігання.

  Громадяни, які добровільно здали незареєстровану зброю в органи внутрішніх справ, мають право після перевірки зданої зброї, зареєструвати її на своє ім’я в установленому законом порядку з видачею дозволу на носіння і зберігання.

  Жмеринський ВП ГУНП звертається до мешканців міста та району про добровільну здачу вогнепальної, холодної зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також про негайне повідомлення про факти знайдення снарядів, мін та інших предметів часів Великої Вітчизняної війни.

  В разі виявлення таких предметів негайно повідомте в чергову частину Жмеринського ВП ГУНП за телефонами: 102, 2-00-59, 097-260-79-04.

  Інспектор ДС Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області Стасюк Л.Д.