Бути захисником своєї родини, своєї держави - справа справжніх чоловіків і їхньою кузнею є Збройні Сили України.

  На Жмеринщині 3 жовтня 2016 року громада міста та району проводжала на строкову військову службу своїх земляків.

  В глядацькій залі Центру позашкільної роботи зібралися батьки, друзі, кохані призовників.

  З визначною подією в житті юнаків їх привітали: перший заступник голови райдержадміністрації, голова районної призовної комісії О.Монастирський, міський голова А.Кушнір, його заступник та голова міської призовної комісії О.Півнюк.

  У своїх промовах керівники району та міста закликали майбутніх воїнів вірно та вправно служити своїй Вітчизні, чітко виконувати накази своїх командирів, мужніти тілом та духом. Побажали здоров’я, удачі, мудрих наставників та щасливого повернення до рідного дому. Озвучили текст напутніх слів від громади Жмеринщини майбутнім солдатам.

  З промовою виступив військовий комісар Жмеринського об’єднаного військового міського комісаріату Т.Андрійчук.

  Долаючи велике хвилювання до хлопців звернулася від імені всіх батьків мати новобранця Л.Макарчук.

  Призовник А.Шелко від себе та своїх товаришів завірив своїх земляків у готовності з честю виконати свій громадянський обов’язок.

  Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу комплектування військового комісаріату М.Попович зачитав наказ та назвав імена 19 призовників.

  Керівники району та міста, депутати, спільно з військовим комісаром виконали почесну місію вручення повісток, пам’ятних листівок з напутніми словами та подарунків, які стануть у пригоді під час проходження служби.

  Гарний настрій в залі створювали працівники та вихованці Центру позашкільної роботи.