Проблема здоров'я людини існувала завжди, в усі історичні соціальне-економічні формації. Вона виникла з появою людини та видозмінюється відповідно до розвитку культури людського суспільства.

  Вирішення проблеми здоров'я людини закладено в самій людині, у знанні та розумінні нею низки проблем (формування, збереження, зміцнення і відновлення свого здоров'я), а також в умінні дотримуватись правил здорового способу життя.

  З метою підвищення рівня знання про хвороби шкіри, косметичні проблеми підлітків, бережливе ставлення до свого життя та здоров'я, було проведено в КЗ "Жмеринська ЦРБ" інформаційний брифінг "Краса основа людської душі". На заході були присутні учні 10-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. гімназії з класним керівником Крайдубою Інною Вікторівною та запрошена лікар-дерматолог, косметолог, член Всеукраїнської асоціації лікарів Завадська Оксана Петрівна. Лікар розповіла, в якому віці варто починати приділяти пильну увагу догляду за шкірою, а також про пристойний зовнішній вигляд справжньої людської краси.

  На дану тематику був влаштований перегляд книг та періодичних видань під назвою "Час обирати здоров'я".

  Проведений захід мав за мету акцентувати увагу на шляхи і засоби збереження та поліпшення здоров'я. Сприяти усвідомленню їхнього призначення і місце у світі, зрозуміти зміст поняття "здоровий спосіб життя"та його складових.

  А. Стус, бібліотекар КЗ "Жмеринська ЦРБ"