Стежками історії крокуємо ми,

  Щоб більше дізнатися, більше знайти.

  Дізнатись про те, як до нас все було,

  А було тут місто, чи було село?

  "Юні друзі, а чи знаєте ви минуле свого рідного міста, його видатних людей, які жили й творили на теренах нашої Жмеринщини? Які цікаві історичні події відбувалися на нашій славній землі протягом століть? Якщо не дуже, тоді Вам до нас!" – саме з таким закликом на бібліотечному квесті, влаштованому напередодні свого професійного свята, звернулась бібліотекар А.В. Шеремета до учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

  Веселий, захоплюючий, пізнавальний, пошуковий квест згуртував дві команди "Вогонь" та "Вода". Під час "веселої поїздки" чарівним потягом, "проїжджаючи" станціями "Абонемент", "Читальна зала", "Методичний кабінет". Учнівська молодь двох восьмих класів, в ігровій формі, мала змогу ознайомитись зі структурою бібліотеки, можливостями та послугами, які надає бібліотека, також отримувала цінні підказки, які знадобились їй при виконанні завдань квесту.

  Пригадаємо відомі слова М.Рильського: "Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани".

  І дійсно, ми просто зобов'язані знати своє коріння і вивчення своєї історії ми почнемо з історії малої батьківщини – Жмеринки. Мов ті "збирачі скарбів" історії, з "вогником" в очах, з шаленим захопленням, з величезним ентузіазмом учасники квесту шукали у бібліотеці та поза її межами відповіді на питання, які "ставить" історія.

  Ми, бібліотечні працівники, сподіваємось, що проведення такого заходу дасть можливість юним жмеринчанам краще ознайомитися з історією рідного міста.

  Бібліотекар КЗ "Жмеринська ЦРБ" А. Шеремета