Був присвячений урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти. В залі засідань відділу освіти Жмеринської районної державної адміністрації зібралися директори шкіл та завідувачі дошкільними навчальними закладами.

  Розпочався захід хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті жертв трагедії, яка відбулася 75 років тому в урочищі Бабин Яр в м.Київ.

  Беззмінна ведуча всіх освітянських заходів директор Браїлівського районного будинку творчості А.Ланова представила гостей – першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського, заступника голови районної ради В.Бігаса, очільників територіальних громад та керівника ТОВ «Курланд» Т.Федоренко.

  Перші вітання на адресу освітян линули із вуст їхніх вихованців.

  Начальник відділу освіти І.Цимбал вітаючи своїх колег з професійним святом, відзначила здобутки району за минулий навчальний рік. Вище середнього рівня в області показали результати ЗНО, багато зроблено у плані благоустрою навчальних закладів. За всі досягнення Інна Володимирівна низько кланялася вчителям. Передала привітання пенсіонерам та просила вручити їм підготовлені з нагоди свята вітальні листівки. Подякувала керівництву району за всебічну підтримку сфери, висловила сподівання на подальшу співпрацю. За підтримку школи дякувала очільникам територіальних громад, сільськогосподарським підприємцям. Зазначила, що впевнена в тому, що освіта буде ключовою галуззю, адже саме від неї залежить, хто будуватиме майбутнє країни. Побажала освітянам всіляких гараздів, щоб збувалося все, про що мріють, до чого прагнуть.

  Свої вітання педагогічним колективам висловили О.Монастирський та В.Бігас, передали вітання від голови райдержадміністрації О.Легези та голови районної ради В.Малярчука, депутатського корпусу ради. Зазначили, що освітянська галузь є гордістю Жмеринщини і флагманом освіти Вінниччини, про це свідчать рейтингові показники. Адже педагогічний персонал району відзначається високою майстерністю і відповідальністю. Побажали освітянам здоров’я, щастя, поваги від малих, дорослих і поважних людей, Божого благословення на добрі справи.

  Підводячи підсумки нелегкої праці за 2015-2016 навчальний рік, в ході урочистостей було відзначено педагогічні колективи, керівників навчальних закладів і окремих вчителів та вихователів в різноманітних номінаціях.

  У номінації «Моніторинг якості роботи» Почесними грамотами та грошовими преміями відзначено:

 • Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів:
 • За зайняте ІІІ місце - Станіславчицьку ЗОШ (директор Г.Півнюк), Браїлівську ЗОШ (директор Жарук), грошова премія – 2000 грн.
 • За ІІ місце – Северинівську ЗОШ (директор Шпаковатий), грошова премія – 2500 грн.
 • За І місце – Мартинівську ЗОШ (директор І.Бевз), грошова премія – 3000 грн.
 • Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів: За ІІІ місце – Кудіївецьку ЗОШ (директор О.Свічинська), грошова премія – 1500 грн.
 • За ІІ місце – Тарасівську ЗОШ (директор В.Мартиняк), грошова премія – 2000 грн.
 • За І місце – Браїлівську ЗОШ (директор Смірнов), грошова премія – 2500 грн.
 • У номінації «За результатами підготовки до навчального 2016-2017 року» відзначено:
 • Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів:
 • За зайняте ІІІ місце - Станіславчицьку ЗОШ (директор Г.Півнюк), грошова премія – 1000 грн.
 • За ІІ місце – Могилівську ЗОШ (директор Л.Капула), грошова премія – 1250 грн.
 • За І місце – Браїлівську ЗОШ (директор Жарук), грошова премія – 1500 грн.
 • Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів:
 • За ІІІ місце – Жуковецьку ЗОШ (директор С.Нечай), грошова премія – 1000 грн.
 • За ІІ місце – Коростівецьку ЗОШ (директор А.Лесь), грошова премія – 1250 грн.
 • За І місце – Рівську ЗОШ (директор М.Левківський), грошова премія – 1500 грн.
 • Серед шкіл, які перебувають в пристосованих приміщеннях відзнаки за гарну підготовку до нового навчального року отримали:
 • За ІІІ місце – Носківецька ЗОШ (директор Т.Терещенко), грошова премія – 1000 грн.
 • За ІІ місце – Тарасівська ЗОШ (директор В.Мартиняк), грошова премія – 1250 грн.
 • За І місце – Кам’яногірська ЗОШ (директор О.Шершун), грошова премія – 1500 грн.

  Вітали освітян зі святом та вручали нагороди дошкільним закладам очільники територіальних громад.

  Головний спеціаліст відділу освіти Ж.Твердохліб відзначила переможців номінації «Кращий навчальний кабінет».

  І.Цимбал вручила нагороди від Департаменту освіти і науки облдержадміністрації методисту відділу освіти з дошкільної освіти С.Яременюк, завідуючій ДНЗ «Суничка» с.Чернятин Л.Шпіганевич, колективу ДНЗ «Веселка» смт.Браїлів (завідуюча Л.Повняк).

  У номінації «Атестація» відзнаки педагогам, які успішно пройшли атестацію вручала завідувач методичного кабінету відділу освіти О.Поповська.

  Голова Жмеринської ради об’єднаної профспілки працівників освіти і науки С.Бойчук у номінації «Спортивні досягнення» відзначив Почесними кубками переможців районної спартакіади школярів.

 За підтримку закладів освіти І.Цимбал та В.Бігас вручили нагороди очільникам 21 територіальної громади.

  Щиру вдячність начальник відділу освіти висловила меценатам, які фінансово підтримують загальноосвітні заклади. Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради відзначено Т.Федоренко, яка у своєму виступі щиро привітала колишніх колег зі святом, адже 18 років свого життя присвятила освіті. Для колективів шкіл територіальних громад, в яких ТОВ «Курланд» орендує землю, приготувала у подарунок електрочайники. Відзнаки також призначалися директору ФГ «Дзялів» В.Шершуну, в цьому році на заміну шкільних вікон ним виділено 380 тис. грн., та директору СТОВ «Мир» Пияківському, який завжди піклується про заклади освіти.

  На завершення І.Цимбал повідомила про ще один приємний сюрприз для освітянської когорти району від В.Шершуна – сертифікат на суму 5 тис. грн.. на оплату виїзного семінару до м.Львів.

  Перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський